Hasan ali Seyhan
Business Analyst

Eczaneme alarm sistemi taktırdım 2 kalfam 1’de yardımcım vardı, eczanem sabah 9, akşam 7’de kapanıyordu. çalışanlarımdan bir tanesi gece 11:30’da eczaneye girdi Güvenlik Merkezi beni aradı, “Eczanenize mesai saati dışında izinsiz giriş tespit ettik” dediler. Şifresiyle girdiği halde alarm merkezinin beni araması ve bilgilendirmesi beni çok memnun etti, çünkü gece 11:30’da eczanemi açan kalfam bana haber vermemişti ve ben kalfamı arayarak bu saatte eczanede ne işin var dediğimde “anneanneme mide ilacı almak için geldim” dedi ve bana haber vermemesi beni çok üzmüştü. Tabi ki ben eczaneden mide ilacı almaya geldiğine inanmadım, Seyhun Bilişim güvenlik sayesinde insanları tanımış oldum ve ertesi gün elemanımla yollarımızı ayırdık.

Kemal Ilgın
Top Manager

Tekstil atölyeme alarm taktırdım, işyerini kapattıktan 1 saat sonra Seyhun  Güvenlik Merkezinden aradılar, işyerinizde yangın alarmı çalıyor diye.. Anında işyerime döndüğümde içerisi dumandı, atık tekstil parçaları yanmak üzereydi ama henüz tutuşmamıştı içeri is basmıştı itfaiyede kapıdaydı zaten, yangın tamamen oluşmadığı için küçük bir temizlikle işyerimizi yangından kurtarmış olduk. Seyhun Bilişim’e teşekkür ederim.

Serap Aydoğdu
Truck Driver

Düğün salonumuz için alarm ve kamera sistemleri yaptırdık. Hızlı ve pratik olarak hizmet sundular. Güler yüzlü oldukları için tekrardan teşekkür ederiz.

 

Kenan Ali Taşlı
Administrator

Evime alarm sistem taktırdım hırsız dışarıdaki alarmın kablosunu kesti ve alarm çalmaya başladı o arada Seyhun Bilişim güvenliği aradım motorla bi arkadaş gelerek, sistemimizin kesilen kablolarını tamir etti ve aradıktan 15 dakika sonra evimize gelmesi bizi çok şaşırttı ve çok sevindik. Kendilerine çok teşekkür ederiz.